Novinky

Slavnostní vyhlášení výsledků Nejlepší spolupráce roku proběhne 28. dubna 2016

Sdružení pro zahraniční investice - AFI a Americká obchodní komora v ČR - AmCham oznamují, že slavnostní vyhlášení ocenění Nejlepší spolupráce roku 2015 proběhne 28. dubna 2016. Akce proběhne v českém jazyce a je určena pro zástupce přihlášených projektů a odbornou veřejnost. Pro obdržení pozvánky, prosím napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Cílem této unikátní soutěže, konající se pod záštitou vicepremiéra pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka je především ocenit úspěšné projekty realizované ve spolupráci výzkumných institucí a firemní sféry a marketingově propagovat dosažené výsledky českých vědecko-výzkumných kapacit v ČR a zahraničí.

------

Association for Foreign Investment - AFI and American Chamber of Commerce in the Czech Republic would like to inform you, that the awards ceremony to announce the Best Cooperation of the Year 2015, will  take place on April 28, 2016. The event will be held in Czech. The event is special invitation-only. To receive your invitation, please contact Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


The main goal of the event, which is being held under auspices of Deputy Prime Minister for Science and Research Pavel Bělobrádek, Minister of Education Kateřina Valachová and Minister of Industry and Trade Jan Mládek, is to recognize and award best examples of successful projects of cooperation between research and application spheres, and promote the achievements of Czech research capacities in the Czech Republic and abroad.


AFI & AmCham team